Muži B

Zápasy družstva Muži B 2023/2024

říjen 2023

Florbal Jirkov
3:13
FD Teplice B
Florbal Jirkov
FD Teplice B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 2. kolo
Sobota 14. října 2023, 9:00, SH Krupka
FD Teplice B
5:3
FBC Vipers Most
FD Teplice B
FBC Vipers Most
Regionální liga mužů - skupina 2 , 2. kolo
Sobota 14. října 2023, 13:50, SH Krupka
FD Teplice B
6:4
ASK Lovosice - LFP
FD Teplice B
ASK Lovosice - LFP
Regionální liga mužů - skupina 2 , 3. kolo
Sobota 28. října 2023, 11:30, SH Krupka
FBC Vipers Most
1:13
FD Teplice B
FBC Vipers Most
FD Teplice B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 3. kolo
Sobota 28. října 2023, 14:30, SH Krupka

listopad 2023

FD Teplice B
5:10
BK REAL ROUDNICE n/L
FD Teplice B
BK REAL ROUDNICE n/L
Regionální liga mužů - skupina 2 , 6. kolo
Sobota 18. listopadu 2023, 10:30, SH Kadaň
FbC Jazzmani Žatec
8:8
FD Teplice B
FbC Jazzmani Žatec
FD Teplice B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 6. kolo
Sobota 18. listopadu 2023, 13:40, SH Kadaň

prosinec 2023

FD Teplice B
11:3
Florbal Jirkov
FD Teplice B
Florbal Jirkov
Regionální liga mužů - skupina 2 , 7. kolo
Sobota 2. prosince 2023, 12:00, SH Krupka
TJ Lokomotiva Louny
6:2
FD Teplice B
TJ Lokomotiva Louny
FD Teplice B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 7. kolo
Sobota 2. prosince 2023, 15:00, SH Krupka
Mocní Tuleni Podbořany
6:6
FD Teplice B
Mocní Tuleni Podbořany
FD Teplice B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 10. kolo
Sobota 16. prosince 2023, 10:30, SH SŠT Most Velebudice
FD Teplice B
5:7
BK REAL ROUDNICE n/L
FD Teplice B
BK REAL ROUDNICE n/L
Regionální liga mužů - skupina 2 , 10. kolo
Sobota 16. prosince 2023, 12:10, SH SŠT Most Velebudice

leden 2024

FD Teplice B
8:9
Florbal Chomutov C
FD Teplice B
Florbal Chomutov C
Regionální liga mužů - skupina 2 , 11. kolo
Sobota 20. ledna 2024, 9:00, SH Chemik Lovosice
SK BIVOJ LITVÍNOV B
6:8
FD Teplice B
SK BIVOJ LITVÍNOV B
FD Teplice B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 11. kolo
Sobota 20. ledna 2024, 13:30, SH Chemik Lovosice

únor 2024

Florbal Chomutov C
7:6
FD Teplice B
Florbal Chomutov C
FD Teplice B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 15. kolo
Sobota 24. února 2024, 10:30, SH SŠT Most Velebudice
FD Teplice B
6:5
SK BIVOJ LITVÍNOV B
FD Teplice B
SK BIVOJ LITVÍNOV B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 15. kolo
Sobota 24. února 2024, 15:00, SH SŠT Most Velebudice

březen 2024

ASK Lovosice - LFP
9.3.
sobota
FD Teplice B
ASK Lovosice - LFP
FD Teplice B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 18. kolo
Sobota 9. března 2024, 10:30, SH Spořice
FD Teplice B
9.3.
sobota
TJ Lokomotiva Louny
FD Teplice B
TJ Lokomotiva Louny
Regionální liga mužů - skupina 2 , 18. kolo
Sobota 9. března 2024, 12:20, SH Spořice
FD Teplice B
23.3.
sobota
FbC Jazzmani Žatec
FD Teplice B
FbC Jazzmani Žatec
Regionální liga mužů - skupina 2 , 20. kolo
Sobota 23. března 2024, 11:30, SH Podbořany
Mocní Tuleni Podbořany
23.3.
sobota
FD Teplice B
Mocní Tuleni Podbořany
FD Teplice B
Regionální liga mužů - skupina 2 , 20. kolo
Sobota 23. března 2024, 15:00, SH Podbořany