Zobrazeno 21 až 30 z celkem 70 článků.

Po těsné výhře přišla těsná prohra, Áčko nestačilo na Chomutov

V sobotu 13. ledna se A-tým představil v chomutovské hale Březenecká, kde sehrál další z klíčových zápasů. Teplické hráče může mrzet hlavně začátek zápasu, kdy v 16. minutě prohrávali 0:3. Ve druhé třetině se sice Efdéčko dostalo i do vedení, ale šťastný odraz v poslední minutě odsoudil žlutomodré ke smolné prohře 7:8.

Heroický závěr vynesl Áčku dva body za výhru v prodloužení!

První zápas nového roku měl A-tým naplánovaný na neděli 7. ledna, do Teplic přijel litvínovský Bivoj. Efdéčko bylo v prvních dvou třetinách lepším týmem, ve třetí části ale opět přišel dvacetiminutový výpadek a vyrovnat se povedlo až 9 vteřin před koncem. Bonusový bod pak domácímu týmu vystřelil v oslabení v prodloužení Ondřej Rejcha. Teplice tak nakonec porazily Litvínov 6:5.

Áčko už dnes na domácí půdě proti Litvínovu!

Zatímco mládežnické kategorie válčí na víkendovém turnaji PFC v Praze, A-tým vyhlíží první zápas nového roku. Ten ho čeká již dnes, v neděli 7. ledna, kdy se v teplické sportovní hale utká od 18 hodin s litvínovským Bivojem. Jako vždy bude připraven i doprovodný program.

Důležitá předvánoční výhra, Áčko v posledním zápase roku vyloupilo Cheb!

V sobotu 16. prosince zajížděl A-tým do Chebu k zápasu s místním Akademikem. Důležitý souboj zprvu vypadal jako jednoznačná záležitost, když Teplice vedly po 10 minutách 3:0, nakonec se ale proměnil v přetahovanou o vedení. Konec zápasu naštěstí zvládl lépe žlutomodrý tým, který zažil pocit vítězství poprvé od poloviny října. Efdéčko zápas ovládlo poměrem 10:7!

Víkendový souhrn 16. 12. - 17. 12. 2023

Máme po posledních zápasech a všechny kategorie už si dávají zaslouženou pauzu. My se ale ještě podíváme, jak v jejich posledních zápasech dopadly.

Dobrý začátek na body nestačil, Áčko podlehlo Barrakudám ze Slaného

Šňůra proher teplického A-týmu se po nedělním souboji se Slaným prodloužila už na osm zápasů. Efdéčko sice do zápasu vstoupilo dobře a po první třetině vedlo, jenže po návratu za šaten žlutomodří nenavázali na svůj výkon, soupeř skóre otočil a zbytek zápasu už si pohlídal. Tepličtí tak prohráli 4:8.