Znovu po dvou letech. Do Teplic dnes přijede juniorka Sparty Praha

Bez pár dní jsou to přesně dva roky, kdy junioři Sparty v rámci kvalifikace CE ligy zavítali do Teplic. Tehdy z toho byla vysoká výhra Pražanů, ale co když to tentokrát bude jinak?

Na dnešek, tedy na středu 18. září, byl z důvodu obsazenosti teplické haly přesunut zápas prvního kola kvalifikační skupiny A mezi Efdéčkem a Spartou. Úřadující mistr tak znovu, po dvouleté odmlce, zavítá do města lázeňství.

Teplice zahájily skupinu prohrou 3:6 s Black Angels, když v oslabené sestavě začali střílet góly až ve druhé polovině zápasu za stavu 0:4. Za žlutomodré se prosadili Tomáš Kužel, Stepan Pronin a Ondřej Rejcha.

Naopak náš soupeř v prvním zápase bral 3 body za vysokou výhru proti České Lípě. Nutno ale podotknout, že se nerodila vůbec snadno, když ještě po druhé třetině Sparta na domácí palubovce prohrávala 2:3. Desetigólový uragán v poslední třetině nakonec přisoudil výhru 12:3 domácím.

Na vzájemný zápas juniorů Teplic a Sparty dorazilo 10. září 2022 celkem 178 diváků. Ukáže se vás letos víc? Startujeme v teplické hale v 19 hodin!

Připraven je opět doprovodný i přestávkový program. Před začátkem utkání pro vás bude u volejbalových kurtů připravena miniaréna, radar rychlosti střelby i stanoviště pro crossbar challenge. Ani tentokrát nebudou chybět přestávkové soutěže.

Těšíme se na vás i na atmosféru, kterou vytvoříte!